O nás

Vážení zákazníci, 

představuje se Vám specializovaná firma, která se za deset let své činnosti stala respektovaným pojmem v oblasti všech malířských a natěračských prací. Technické a odborné zázemí je dáno zkušeným týmem vlastních pracovníků, zejména v osobě jednatele firmy pana Martina Chocholouše. Rozsah a vybavení pracovního úseku umožňuje realizaci téměř všech druhů staveb včetně konstrukcí.

Náš zájem směřuje ke spokojenosti zákazníka komplexním zajištěním na všech sjednaných zakázkách, stálým rozšiřováním výrobního sortimentu a provedením zakázek ve špičkové kvalitě. Profesionální zajištění zakázek je základem podnikatelské filozofie. Za svůj největší úspěch považujeme, když se k nám klienti znovu vracejí s novou objednávkou. Snažíme se vyhovět každému zákazníkovi - od malého spotřebitele po velké stavební firmy.

Specialitou a "srdeční záležitostí" naší firmy jsou nátěry ocelových konstrukcí - kompletní opravy fasád domů - opravy na střechách dojmů - stržení starého povrchu na střeše - položení nového povrchu včetně nátěrů - nátěry oken - nátěry horkovzdušného potrubí - nátěry dveří - nátěry betonových povrchů - malování v jakémkoli rozsahu - nátěry sil.

Vážení zákazníci, jsme připraveni Vám kdykoliv a kdekoliv nabídnout naše dodavatelské práce ve vysoké kvalitě, krátkých realizačních termínech a dostupných cenových relacích. S rostoucím počtem úspěšně realizovaným zakázek se stále přesvědčujeme, že Vám naše úsilí přináší nové hodnoty a nám dobrý pocit z vykonané práce.

Bude nám potěšením splnit Vaše záměry a plány

Martin Chocholouš
jednatel